•  Wrzesień

• 1 września obyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023.

• 5 września cała społeczność szkolna uczestniczyła we Mszy Świętej, aby uczcić pamięć naszego patrona Bohaterów Września 1939 roku.

• 8 września klasa I wraz z wychowawcą zorganizowała kiermasz ciast na rzecz Tymka Jaszczaka.

• 9 września odbyła się dyskoteka pod hasłem „ Moc dobrych serc dla serduszka Tymka” zorganizowana przez klasę II i III także na rzecz Tymka Jazczaka.

• od 12 do 16 września wzięliśmy udział w akcji Tygodnia dla profilaktyki chorób zakaźnych.

• 13 września obyło się pierwsze Zebranie z Rodzicami oraz szkolenie ,,Uzależnienia Behawioralne''.

• 18 września odbył się kiermasz ciast pt. ,,Ciasta dla Tymka'' przy kościele w Cieninie Kościelnym na rzecz Tymka Jaszczaka.

• 19 września nasza szkoła wzięła udział w Narodowym Dniu Sportu.

• 26 września z okazji Dnia Chłopca uczniowie klasy VI i VII wraz z wychowawcą p. P. Jakubowską i p. M. Grzesiak wybrali się do Jump Planet do Konina

• 29 września wzięliśmy udział w akcji   #strażackiesercedlatymka.

• 30 września klasa IV i V zorganizowała dyskotekę pod hasłem ,,Serca dla Serca'' na rzecz Tymka Jaszczaka.

Odpowiedzialne klasy 8 i 7