• Październik

• Październik – miesiąc oszczędzania. Uczniowie przygotowywali tematyczne plakaty, a także wykonali skarbonki z darów jesieni.

• 3 października uczniowie klasy 4 i 5 wraz z wychowawcami udali się do Wartowni do Konina. W ten sposób świętowali Dzień Chłopca w swoich klasach.

• 4 października w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, w Kowalewie Opactwie odbyły się Mistrzostwa Gminy w Unihokeja Dziewcząt. Nasza reprezentacja zajęła I miejsce.

• 5 października w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, w Kowalewie Opactwie odbyły się Mistrzostwa Gminy w Unihokeja Chłopców. Nasza reprezentacja zajęła II miejsce.

• 7 października w Kowalewie Opactwie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeja Dziewcząt - IMS. Nasze uczennice wywalczyły I miejsce i będą reprezentowały powiat słupecki na mistrzostwach rejonu.

• 9 października obchodzimy Światowy Dzień Poczty. Z tej okazji odbywa się Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, który trwa do 16 października.

• 10 października wyjazd klasy II na basen.

• 11 października odbyły się Mistrzostwa Gminy Słupca w unihokeju chłopców klas VI i młodszych. Nasi reprezentanci zajęli III miejsce.

• 13 października to szczególna data w życiu naszej szkoły, w tym dniu obchodzimy Święto Szkoły. W tej podniosłej atmosferze w poczet uczniów naszej szkoły wstąpili uczniowie klasy I. W tym dniu odbyła się również akademia okazji Dnia Edukacji Narodowej.

• 13 października został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny pt. „Zdjęcie z wakacji”. Laureatką I miejsca konkursu została Antonina Jakubowska, II miejsce- Nikola Wesołek, III miejsce zajął Dominik Wesołowski.

• 17-21 października Code Week Tydzień Kodowania w naszej szkole.

• 19 października Mistrzostwa Powiatu w Unihokeja Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Chłopcy wywalczyli tytuł wicemistrzów powiatu.

• 21 października w ramach projektu "Poznaj Polskę" odbyła sie wycieczka do Torunia klas 4-8.

Odpowiedzialna klasa 6