• NASZE NAJWIĘKSZE SUKCESY

• listopad 2022

II miejsce w rejonie konińskim

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Unihokeju Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

Skład zespołu: Aleks Budziak, Ksawery Rosiak, Robert Dębowski, Alan Jamruszka, Hubert Wróblewski, Jakub Loritz, Kacper Bukowiecki, Marcin Krzewiński.

• listopad 2020

I miejsce w Wielkopolsce

Projekt uczniowski „Misja na Marsa”

I miejsce w Wielkopolsce w kategorii Uczniowskie Laboratoria Informatyczne

klasy IV-VIII

Opiekun: mgr Artur Ostrowicki

• listopad 2019

VIII miejsce w Wielkopolsce

VII-VIII miejsce w województwie zajęły dziewczęta w Mistrzostwach Wielkopolski w ramach XXI Igrzysk Dzieci w Unihokeju.

Skład zespołu: Jamruszka Nikola, Dębowska Patrycja, Kaszuba-Kraska Monika, Perlińska Zuzanna, Frontczak Weronika, Foszpaniak Marika, Silska Karolina, Badalewska Klaudia, Dudkowiak Gabriela, Wieczorek Julia, Mrugalska Wiktoria, Kruczkowska Iga.

• listopad 2019

I miejsce w rejonie konińskim

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Unihokeju Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci zajęła drużyna naszych dziewcząt.

Skład zespołu: Jamruszka Nikola, Frontczak Weronika, Dębowska Patrycja, Kaszuba-Kraska Monika, Perlińska Zuzanna, Foszpaniak Marika, Silska Karolina, Badalewska Klaudia,  Dudkowiak Gabriela, Wieczorek Julia, Mrugalska Wiktoria.

• listopad 2017

III miejsce w rejonie konińskim

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Unihokeja w ramach Igrzysk Dzieci, zajęły dziewczęta z naszej szkoły.

Skład zespołuJamruszka Ines, Wróblewska Julia, Jamruszka Oliwia, Foszpaniak Marta, Andrzejewska Aleksandra, Królikowska Weronika, Ratajczyk Martyna, Depczyńska Zuzanna, Łętowska Magdalena, Jamruszka Nikola, Dembowska Patrycja, Julia Włodarczyk.

Opiekun:  mgr Iwona Miętkiewicz

• kwiecień 2015

II miejsce w rejonie konińskim

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Unihokeju Dziewcząt zajęły nasze uczennice.

Skład zespołuOlga Ratajczyk, Alicja Grzesiak, Martyna Kaliska, Amanda Matuszewska, Julia Jamruszka, Julia Kubsik, Nikola Jędras, Katarzyna Jabłońska, Wiktoria Jarecka, Weronika Kaszuba–Kraska,  Aleksandra Szymańska.

Opiekun: mgr Iwona Miętkiewicz