• Gmina Słupca stawia na przedszkolaków!

Poprawa jakości edukacji w ośrodkach wychowania przedszkolnego

• Gmina Słupca stawia na przedszkolaków! Poprawa jakości edukacji w ośrodkach wychowania przedszkolnego

Gmina Słupca uzyskała dotację z Unii Europejskiej na projekt „Gmina Słupca stawia na przedszkolaków! Poprawa jakości edukacji w ośrodkach wychowania przedszkolnego”, w ramach Funduszy Europejskich dla Wielkopolski 2021-2027, Działania 10.1. Rynek pracy, kształcenie i aktywne społeczeństwo wspierające transformację gospodarki.

Głównym celem projektu jest rozszerzenie oferty edukacyjnej w postaci zajęć grupowych, indywidualnych i realizowanych poza OWP dla 169 dzieci, w terminie 01.10.2024–30.06.2026 r. w Przedszkolu Gminnym w Cieninie Kościelnym, Przedszkolu Gminnym w Cieninie Zabornym, Przedszkolu Gminnym Zielony Zakątek w Kotuni, Przedszkolu Gminnym w Młodojewie, Oddziale Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Kowalewie Opactwie, Oddziale Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej im. Józefa Janika w Koszutach oraz zakup sprzętów i doposażenia dla wymienionych w celu OWP, a także zwiększanie kompetencji nauczycieli. Wsparcie skierowane jest do 169 dzieci.

Wartość projektu: 1 030 865,48 zł

Wysokość wkładu z Funduszy Europejskich: 721 605,83 zł