• Mikołajki

• Dziś dzień był wyjątkowy bo Mikołajkowy. Radość ogromna naszych dzieci w szkole i przedszkolu gdy przez okno naszej szkoły wszedł Święty Mikołaj 🎅

Nasi uczniowie przygotowali się na wizytę Mikołaja i przepięknie zaprezentowali swoje talenty. Klasa 1,Klasa 2 i Klasa 3 powitały Mikołaja świątecznymi piosenkami. Uczniowie z Klasy 4, 5 również zaskoczyli Mikołaja piosenka i zadawali interesujące pytania Mikołajowi.Klasa 6 i Klasa 7 zaskoczyła talentem muzycznym. Nasi uczniowie z Klasy 8 przygotowali wiersz dla Mikołaja.

To był bardzo udany dzień zatrzymany w kadrze naszej szkoły. Dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem, który obiecał, że za rok Nas odwiedzi 🤗❄️⛄

• Bajkowy Bal

• Rada Rodziców przy ZSP w Cieninie Kościelnym serdecznie zaprasza na zabawę karnawałową pt."Bajkowy Bal".