• Lekcje w dniu 29.09

• Drodzy Rodzice w dniu 29 września 2023 roku zajęcia lekcyjne  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym  w Cienie Kościelnym  w związku z uroczystością 50 - Lecia Nadania Imienia Szkole będą skrócone do godziny 12.10 -  wszystkie dzieci wracają pierwszym odwozem.

Dyrektor SzkołyEwelina Kubsik-Skonieczna

• Podziękowania dla rodziców

• Człowiek jest wielki nie przez to co ma, nie przez to kim jest, lecz przez to

czym dzieli się z innymi ”

Jan Paweł II

Gorące podziękowania dla Wspaniałych Rodziców za zaangażowanie w remont klasy i bezinteresowną pomoc. Dziękujemy za znakomitą atmosferę wspólnych działań , okazane serce, życzliwość oraz aktywne uczestnictwo na rzecz klasy i szkoły. Mamy nadzieję, że wiecie jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni za serce wkład w pracę na rzecz szkoły. Nic bez Was, z Wami wszystko.

Dyrektor szkoły: Ewelina Kubsik-Skonieczna

wychowawca klasy II – Barbara Cegielska

• Informacja

• Dnia 14 września 2023 o godzinie 15.30 w Sali nr 5, odbędzie się zebranie rodziców z Panią Dyrektor Eweliną Kubsik-Skonieczną i Panią wicedyrektor Marią Ciesielską.

O godzinie 16.00 wychowawcy zapraszają rodziców na spotkanie w klasach. Następnie o 17.00 zebranie trójek klasowych z Dyrekcją.

• Dzień Patrona

• W dniu 5 września społeczność naszej szkoły w uroczysty sposób uczciła pamięć     o swoim patronie Bohaterach Września 1939 roku. Dzień ten miał wyjątkowy charakter.

O godzinie 8.30. odbyło się uroczyste podniesienie flagi państwowej na maszt, który po latach ponownie pojawił się na dziedzińcu szkoły. Uroczystość odbyła się przy dźwiękach hymnu państwowego w obecności Pani Dyrektor i wicedyrektor oraz całej społeczności szkolnej.

Następnie zgromadziliśmy się w kościele parafialnym p.w. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Cieninie Kościelnym, gdzie uczestniczyliśmy w mszy świętej odprawionej przez proboszcza ks. Mariana Skibińskiego w intencji poległych bohaterów września 1939 roku w 84 rocznicę wybuchu II wojny światowej.

Następnie uczniowie klas IV-VIII wysłuchali wykładu prowadzonego przez pana Marcina Podemskiego, pracownika Instytutu Pamięci Narodowej, oddz. w Poznaniu nt: Życie codzienne w okupowanej Wielkopolsce. Po zakończeniu spotkania delegacja uczniów naszej szkoły udała się do Wilcznej, gdzie w zbiorowej mogile pochowanych zostało 25 znanych      i nieznanych ofiar nalotu niemieckiego w dniu 5 września 1939 na oddział Wojska Polskiego stacjonujący w tej wsi. Uczniowie złożyli kwiaty na Mogile i oddali cześć poległym  bohaterom.

• NOWY ROK PRZED NAMI !

• Rok szkolny 2023/2024 uważamy za otwarty. Przed nami 295 dni niosących wiele wspólnych chwil, spotkań, rozmów, spełniania marzeń, realizowania planów, rozwiązywania zadań i problemów, radości i poważnych wyzwań. A podczas tych działań będziemy pamiętali o odliczaniu w kalendarzu kolejnych dni do wakacji.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor powitała uczniów, nauczycieli i rodziców. Na dobry początek roku Pan Jerzy Kopczyński, który reprezentował władze Gminy Słupca, wręczył stypendia naukowe i sportowe.

Życzymy powodzenia i samych sukcesów!

PJ

• 📣Uwaga 📣

• 30.09.2023 r. o godz. 11:00 odbędzie się w naszej szkole jubileusz z okazji 50-lecia nadania szkole imienia. Osoby chętne do uczestnictwa w uroczystości prosimy o telefoniczne zgłaszanie (504 709 688) do dnia 11.09.2023 r. (poniedziałek) ponieważ, liczba miejsc jest ograniczona.

Komitet organizacyjny

Komitet organizacyjny

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

• Rozpoczęcie Roku szkolnego 2023/2024

Uprzejmie informujemy, że uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024 odbędzie się w poniedziałek 04 września 2023 o godzinie 8.30 na sali gimnastycznej, po spotkaniu uczniowie udają się z wychowawcami do klas.

Przewidywane odwozy około 9.30